Muhu Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Andres Anton

Direktor
+372 454 8978
andres.anton@muhu.edu.ee


Ulvi Kipper

Õppealajuhataja, HEV koordinaator
+372 454 7202
ulvi.kipper@muhu.edu.ee


Marian Salum

Huvijuht
marian.salum@muhu.edu.ee


Eve Suurkivi

Sekretär-maj. juhataja
+372 454 7202
eve.suurkivi@muhu.edu.ee

Õpetajad (18)

Riina Hopp

Geograafia, bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus
riina.hopp@muhu.edu.ee


Katrin Jõgi

Arvuti, füüsika
katrin.jogi@muhu.edu.ee


Anu Kabur

Kunst, tööõpetus, pikapäeva rühm
uueniidi@gmail.com


Ulvi Kipper

Vene keel
+372 454 7202
ulvi@muhu.edu.ee


Marlen Kirsel

Haridustehnoloog, pikapäeva rühm
marlen.kirsel@muhu.edu.ee


Jana Koel

Algklassi õpetaja ja inglise keele õpetaja
jana.koel@muhu.edu.ee


Ülle Kuusk

Eesti keel, kirjandus
ylle.kuusk@muhu.edu.ee


Karina Kütt

Algklassi õpetaja, õpiabirühma õpetaja, inimeseõpetus, õpioskus
karina.kutt@gmail.com


Kairi Liitmäe

Logopeed
kairi.liitmae@muhu.edu.ee


Ivo Maripuu

Ajalugu
ivo.maripuu@muhu.edu.ee


Siiri Mereäär

Keemia, tüdrukute käsitöö ja kodundus, pikapäeva rühm
siiri.mereaar@muhu.edu.ee


Leena Peegel

Muusikaõpetaja
leena.peegel@muhu.edu.ee


Mati Rüütel

Kehaline kasvatus
mati.ryytel@muhu.edu.ee


Tiina Saar

Matemaatika
tiina.saar@muhu.edu.ee


Riin Jürgenson

Algklassi õpetaja
riin.jurgenson@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eripedagoog, eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus, õpioskus


Tiina Tuulmägi

Algklassi õpetaja ja inglise keele õpetaja
tiina.tuulmagi@muhu.edu.ee


Ene Vokk

Sotsiaalpedagoog
ene.vokk@muhu.edu.ee


Veikko Veskimeister

Tehnoloogiaõpetus
veikko.veskimeister@muhu.edu.ee

Töötajad (9)

Anu Heinsalu

Koristaja


Aire Liik

Aednik


Siiri Mereäär

Raamatukoguhoidja
+372 454 5248
raamatukogu@muhu.edu.ee


Viive Ling

Koristaja


Anne Oidekivi

Spordihoone administraator
+372 5622 3983


Malle Osjamets

Koristaja


Reelika Paist

Spordihoone administraator
+372 527 0451


Anne Tarvis

Koristaja


Mati Valk

Remonditööline

Söökla (3)

Maire Liitmäe

Söökla perenaine
+372 454 8976
maire.liitmae@muhu.edu.ee


Liina Maisalu

Söökla töötaja
+372 454 8976


Merike Randmets

Söökla töötaja
+372 454 8976

 

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
Meiliaadress *
Sõnum *
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Muhu Põhikool

Üldinfo