Muhu Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Andres Anton

Direktor
+372 454 8978
andres@muhu.edu.ee


Ulvi Kipper

Õppealajuhataja, HEV koordinaator
+372 454 7202
ulvi@muhu.edu.ee


Marian Salum

Huvijuht
+37255562635
marian@muhu.edu.ee


Eve Suurkivi

Sekretär-maj. juhataja
+372 454 7202
eve@muhu.edu.ee

Õpetajad (19)

Katrin Jõgi

Arvuti, füüsika
katrin@muhu.edu.ee


Anu Kabur

Kunst, tööõpetus, pikapäeva rühm
anu.kabur@muhu.edu.ee


Ulvi Kipper

Vene keel
+372 454 7202
ulvi@muhu.edu.ee


Marlen Kirsel

Haridustehnoloog, pikapäeva rühm
marlen@muhu.edu.ee


Jana Koel

Algklassi õpetaja ja inglise keele õpetaja
janak@muhu.edu.ee


Ülle Kuusk

Eesti keel, kirjandus
ylle@muhu.edu.ee


Karina Kütt

Algklassi õpetaja, õpiabirühma õpetaja, inimeseõpetus, õpioskus
karina@muhu.edu.ee


Kairi Liitmäe

Logopeed
kairi@muhu.edu.ee


Riin Ling

Algklassi õpetaja
riin@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eripedagoog, eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus, õpioskus


Ivo Maripuu

Ajalugu
ivo@muhu.edu.ee


Siiri Mereäär

Keemia, tüdrukute käsitöö ja kodundus, pikapäeva rühm
siiri@muhu.edu.ee


Katre Ots

Tugirühma õpetaja
katre.ots@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus


Leena Peegel

Muusikaõpetaja
leena@muhu.edu.ee


Mati Rüütel

Kehaline kasvatus
mati@muhu.edu.ee


Tiina Saar

Matemaatika
tiina@muhu.edu.ee


Tiina Tuulmägi

Algklassi õpetaja ja inglise keele õpetaja
tiina.tuulmagi@muhu.edu.ee


Veikko Veskimeister

Tehnoloogiaõpetus
veikko@muhu.edu.ee


Ene Vokk

Sotsiaalpedagoog
ene@muhu.edu.ee


Riina Hopp

Geograafia, bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus
riina@muhu.edu.ee

Töötajad (9)

Anu Heinsalu

Koristaja


Aire Liik

Aednik


Viive Ling

Koristaja


Siiri Mereäär

Raamatukoguhoidja
+372 454 5248
raamatukogu@muhu.edu.ee


Anne Oidekivi

Spordihoone administraator
+372 5622 3983


Malle Osjamets

Koristaja


Reelika Paist

Spordihoone administraator
+372 527 0451


Anne Tarvis

Koristaja


Mati Valk

Remonditööline

Söökla (3)

Maire Liitmäe

Söökla perenaine
+372 454 8976
maire@muhu.edu.ee


Liina Maisalu

Söökla töötaja
+372 454 8976


Merike Randmets

Söökla töötaja
+372 454 8976

 

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
Meiliaadress *
Sõnum *
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Muhu Põhikool

Üldinfo